Kontaktujte nás již dnes !

    Jméno a příjmení

    Telefonní číslo

    Emailová adresa

    Obsah zprávy



    „ALDO” Sp. z o.o.

    Puńców, ul.Kojkowicka 2, 43-400 Cieszyn
    DIČ: 548-10-12-159
    Základní kapitál: 460 000 PLN

    tel. (33) 852-92-12
    fax. (33) 852-90-82
    e-mail: poczta@okna-aldo.com.pl

    Majitel

    Izabela Konderla – předseda statutárního orgánu

    Bronisław Konderla – místopředseda statutárního orgánu

    tel. (33) 852-92-12

    Hlavní účetní

    Teresa Kajsztura

    tel. (33) 852-92-12 w.33
    e-mail: kajsztura@okna-aldo.com.pl

    Obchodní ředitel

    Marcin Sitko

    kom. +48 603 260 700
    e-mail: msitko@okna-aldo.com.pl

    Obchodní zástupce

    vedoucí oddělení PVC – Marceli Dorda

    kom. +48 885 331 099
    e-mail: mdorda@okna-aldo.com.pl

    Krzysztof Pietras 
    kom. +48 600 332 674
    e-mail: kpietras@okna-aldo.com.pl

    Oddělení hliníkových výrobků

    Vedoucí oddělení – Bogusław Rozmus
    tel. (33) 852-92-12 w.29
    kom. +48 697 606 970
    e-mail: rozmus@okna-aldo.com.pl

    Damian Strządała
    tel. (33) 852-92-12 w.45
    e-mail: dstrzadala@okna-aldo.com.pl

    Klientské centrum – Puńców ul. Kojkowicka 2

    wyceny@okna-aldo.com.pl

    Bogumiła Wielowska
    tel. (33) 852-92-12 wew. 32
    kom. +48 691 536 111
    e-mail: bwielowska@okna-aldo.com.pl

    Ewa Balcer
    tel. 33 852 92 12 wew. 24
    e-mail: ebalcer@okna-aldo.com.pl

    Oddělení zásobování a materiálového hospodářství

    Paulina Sitek

    kom. +48 607 314 586
    e-mail: psitek@okna-aldo.com.pl

    Výrobky HÖRMANN

    Kierownik – Tomasz Ziemiński

    tel. (33) 852-92-12 w.31
    kom. +48 601 848 543
    e-mail: aldo.bramy@wp.pl

    Michał Kurzeja
    kom. +48 663 270 956 

    Klientské centrum – Cieszyn ul. Stawowa 14/ Oddělení výběrového řízení

    mgr inż. Aleksandra Wędrowczyk – vedoucí stavebních prací

    Jarosław Tulec – vedoucí prodeje

    tel./fax (33) 851-83-39
    kom. +48 693 285 030
    e-mail: aldo.stawowa@wp.pl

    Oddělení vývozu

    Bogumiła Wielowska – český
    kom. +48 691 536 111
    e-mail: bwielowska@okna-aldo.com.pl

    Aleksandra Konderla-Gembala – Deutsch
    kom. +48 607 314 516
    e-mail: angebot@fenster-aldo.eu

    Oddělení servisu a reklamace

    Krzysztof Gembala

    tel. (33) 852-92-12 w.37
    kom. +48 722 152 300
    e-mail: serwis@okna-aldo.com.pl

    Reklamační protokol